такси

NewTime

Пользователь
привет. подсказать номер не могу, но думаю через интернет у вас удастся найти номер
 

Кирил Акимов

Пользователь
Привіт. Я вже давно користуюся послугами таксі 838, вони обслуговують більшість міст України. Можна онлайн замовити дешеве таксі у Вінниці тут або ж зателефонувати з мобільного безкоштовно. Оператор завжди говоре скільки буде коштувати проїзд, так само попереджає, про те що машина під'їхала. Мне нравиться, що машини у них комфортні, дуже зручно їхати.
 

forzan

Новичек
Пользователь
Привіт. Я вже давно користуюся послугами таксі 838, вони обслуговують більшість міст України. Можна онлайн замовити дешеве таксі у Вінниці тут або ж зателефонувати з мобільного безкоштовно. Оператор завжди говоре скільки буде коштувати проїзд, так само попереджає, про те що машина під'їхала. Мне нравиться, що машини у них комфортні, дуже зручно їхати.
Пользовался услугами данного перевозчика, всё понравилось, чистое авто, пунктуальный аккуратный водитель. Рекомендую.
 

Maksssss

Новичек
Сейчас с этим карантином стремно ездить в авто. прям вот очень стремно, тк неизвестно кто там ездил до тебя
 
Сверху