Робота в Польщі

Хочу відправиться на заробітки в Польщу, підкажіть хороше агенство в яке можна звернутися?
 

Emily Backer

Советник
Пользователь
Тільки офіційна і вигідна робота у Польщі через агенство Оріон, можете подивитися . В надійності агенства можете навіть не сумніватися, вони піклуються про своїх клієнтів і пропонують їм найбільш вигідні умови. Робота на повний робочий день, стабільна і гідна заробітна плата, безкоштовне проживання та оформлення всіх документів за рахунок компанії.
 

Velanna

Знаток
Однозначно їдьте через агенство Оріон, вони пропонують просто прекрасні умови кваліфікованим фахівцям. Я поїду вже в четвертий раз, всім дуже задоволена.
 

Казимирова

Советник
Пользователь
Да так езжайте зачем вам платить лишние деньги, на работу в Польше и без агенства можно устроиться.
 

Arssen

Советник
Пользователь
Я в Польше три месяца отработал, поехал по биометрическому паспорту, сам нашел работу. Квартиру втроем снимали, нашли здесь недорого. Квартира с кухней, так что готовили сами, рядом супермаркет и это было несложно. Вот через три месяца снова собираюсь туда на работу. Тоже не советовал бы в агентства обращаться, можно устроиться неплохо и самому.
 

Hulagatu

Знаток
Хочу відправиться на заробітки в Польщу, підкажіть хороше агенство в яке можна звернутися?
Найкраще агенство якщо ви хочете працювати в Польщі легально і з достойною оплатою
 
Сверху